KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotokonst 17535282

nr 1753 5282

Fotokonst

Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmått: 90x134 cm, yttermått inklusive ram: 118x161 cm, inköpt på utställning 2001

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:02:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor